Eucharystia

Posłani w pokoju Chrystusa

Parafia Rzymskokatolicka p.w.

św. Marcina z Tours w Grążawach

87-321 Bartniczka, Grążawy 47
- tel. 56 493 65 64 - kom. 505 057 314 - grazawy@diecezja-torun.pl

numer konta bankowego: 37 9484 1150 2213 1300 5379 0001

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Marcina z Tours w Grążawach

Dyżury Lektorów 2022 r.

Wrzesień

25 IX

8.00: Milewski Benedykt, Licznerska Izabela
9.45: Sobierajski Mateusz, Kopczyńska Karolina
11.30: Bartnicka Zuzanna , Sobiech Weronika

Październik
2 X
8.00: Motylińska Karolina, Tylicka Teresa
9.45: Kiczyńska Alicja, Laskowski Paweł
11.30: Zielaziński Adrian, Zielaziński Jakub

9 X

8.00: Mówiński Franciszek, Żbikowski Mateusz
9.45: Milewska Anna, Milewski Marian
11.30: Szrull Igor, Wysocki Rafał

16 X

8.00: Licznerska Izabela, Milewski Benedykt
9.45: Sobiech Anna, Sobiech Piotr
11.30: Milewski Filip, Kozłowski Wiktor

23 X

8.00: Kopczyńska Karolina, Jurski Janusz
9.45: Wróblewska Anna, Zabłotna Anna
11.30: Kalinowski Kacper, Kaczmarski Filip

30 X

8.00: Bogacka Benedykta, Sternicka Katarzyna
9.45: Zabłotna Edyta, Zabłotny Piotr
11.30: Bartnicka Zuzanna, Sobiech Weronika

Listopad
1 XI
8.00: Kopczyńska Karolina, Jurski Janusz
10.00: Szutkowska Wanda, Szymańska Bogusława
14.00: Kłosowska Kinga, Panek Ewa

2 XI

9.00: Ślesińska Małgorzata, Wróblewska Anna
17.00: Zielazińska Agnieszka, Łapkiewicz Tomasz
18.30: Zabłotna Edyta, Zabłotny Piotr

6 XI

8.00: Żbikowska Wiesława, Pawłowska Wiesława
9.45: Kiczyńska Alicja, Laskowski Paweł
11.30: Zielaziński Adrian, Zielaziński Jakub

11 XI

8.00: Motylińska Karolina, Tylicka Teresa
9.45: Milewska Anna, Milewski Marian
11.30: Szrull Igor, Wysocki Rafał

13 XI

8.00: Mówiński Franciszek, Żbikowski Mateusz
9.45: Sobiech Anna, Sobiech Piotr
11.30: Milewski Filip, Kozłowski Wiktor

20 XI

8.00: Licznerska Izabela, Milewski Benedykt
9.45: Wróblewska Anna, Zabłotna Anna
11.30: Kalinowski Kacper, Kaczmarski Filip

27 XI

8.00: Kopczyńska Karolina, Jurski Janusz
9.45: Zabłotna Edyta, Zabłotny Piotr
11.30: Bartnicka Zuzanna, Sobiech Weronika

Grudzień
4 XII
8.00: Bogacka Benedykta, Sternicka Katarzyna
9.45: Szutkowska Wanda, Szymańska Bogusława
11.30: Zielaziński Adrian, Zielaziński Jakub

8 XII

9.00: Szutkowska Wanda, Szymańska Bogusława
17.00: Żbikowska Wiesława, Pawłowska Wiesława
18.00: Ślesińska Małgorzata, Zielazińska Agnieszka

11 XII

8.00: Żbikowska Wiesława, Pawłowska Wiesława
9.45: Kiczyńska Alicja, Laskowski Paweł
11.30: Szrull Igor, Wysocki Rafał

18 XII

8.00: Motylińska Karolina, Tylicka Teresa
9.45: Ślesińska Małgorzata, Zielazińska Agnieszka
11.30: Milewski Filip, Kozłowski Wiktor

24 XII

21.00: Kalinowski Kacper, Kaczmarski Filip

25 XII

 Pasterka: Milewski Marek, Łapkiewicz Tomasz
9.45: Milewska Anna, Milewski Marian
11.30: Bartnicka Zuzanna, Sobiech Weronika

26 XII

8.00: Mówiński Franciszek, Żbikowski Mateusz
9.45: Sobiech Anna, Sobiech Piotr
11.30: Zielaziński Adrian, Zielaziński Jakub



W razie nieobecności proszę o załatwienie zastępstwa lub powiadomienie proboszcza!

Niedziela: ROK C
Dnie powszednie: ROK II

od 27 listopada: Niedziela: ROK A; Dni powszednie: ROK I