Eucharystia

Posłani w pokoju Chrystusa

Parafia Rzymskokatolicka p.w.

św. Marcina z Tours w Grążawach

87-321 Bartniczka, Grążawy 47
- tel. 56 493 65 64 - kom. 505 057 314 - grazawy@diecezja-torun.pl

numer konta bankowego: 37 9484 1150 2213 1300 5379 0001

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Marcina z Tours w Grążawach

Dyżury Lektorów - 2024

Czerwiec

9 VI

8.00: Szrull Igor, Mówiński Franciszek
9.45: Kiczyńska Alicja, Płachta Beata
11.30: Zielazińska Agnieszka, Zielaziński Adrian

16 VI

8.00: Ślesiński Mateusz, Ślesińska Małgorzata
9.45: Bogacka Benedykta, Sternicka Katarzyna
11.30: Kwaśniewski Jakub, Milewski Bartek

23 VI

8.00: Kopczyńska Karolina, Tylicka Teresa
9.45: Milewski Marian, Milewska Anna
11.30: Wysocki Rafał, Zielaziński Adrian

27 VI

9.00: Szymańska Bogusława, Szutkowska Wanda
17.00: Szrull Oktawian, Wysocki Rafał
18.00: Łapkiewicz Tomasz, Milewski Marek

29 VI

9.00: Pawłowski Paweł, Pawłowska Wiesława
16.30: Milewski Bartek, Kwaśniewski Jakub

30 VI

8.00: Motylińska Karolina, Motylińska Zuzanna
9.45: Pawłowski Paweł, Pawłowska Wiesława
11.30: Kłosowska Kinga,Panek Ewa

Lipiec

7 VII

8.00: Żbikowska Wiesława, Żbikowski Dawid
9.45: Laskowski Paweł, Zielazińska Agnieszka
11.30: Sobiech Weronika, Bartnicka Zuzanna

14 VII

8.00: Mówiński Franciszek, Łapkiewicz Tomasz
9.45: Zabłotny Franciszek, Zabłotna Anna
11.30: Kaczmarski Filip, Kalinowski Kacper

21 VII

8.00: Narodzonek Paweł, Szrull Igor
9.45: Kiczyńska Alicja, Wróblewska Anna
11.30: Milewski Filip, Szrull Oktawian

28 VII

8.00: Milewski Benedykt, Licznerska Izabela
9.45: Zabłotna Edyta, Zabłotny Piotr
11.30: Wysocki Rafał, Zielaziński Adrian

Sierpień  

4 VIII

8.00: Ślesińska Małgorzata, Ślesiński Mateusz
9.45: Milewski Marian, Milewska Anna
11.30: Kwaśniewski Jakub, Milewski Bartek

6 VIII

9.00: Pawłowski Paweł, Pawłowska Wiesława
18.00: Szutkowska Wanda, Szymańska Bogusława
19.00: Łapkiewicz Tomasz, Milewski Marek

11 VIII

8.00: Kopczyńska Karolina, Tylicka Teresa
9.45: Laskowski Paweł, Zielazińska Agnieszka
11.30: Kłosowska Kinga, Panek Ewa

15 VIII

8.00: Motylińska Karolina, Motylińska Zuzanna
9.45: Zabłotny Franciszek, Sobiech Piotr
11.30: Sobiech Weronika, Bartnicka Zuzanna

18 VIII

8.00: Żbikowska Wiesława, Żbikowski Dawid
9.45: Sternicka Katarzyna, Bogacka Benedykta
11.30: Kaczmarski Filip, Kalinowski Kacper

25 VIII

8.00: Łapkiewicz Tomasz, Milewski Marek
9.45: Sobiech Anna, Sobiech Piotr
11.30: Milewski Filip, Szrull Oktawian


Czytania mozna znaleźć na stronie: BREWIARZ (www.brewiarz.katolik.pl)
- wybieramy date klikamy "Przejdź" - wybieramy "Czytania liturgii Mszy św." i mamy komplet czytań i modlitw na dany dzień.

W razie nieobecności proszę o załatwienie zastępstwa lub powiadomienie proboszcza!

Niedziela: ROK B
Dnie powszednie: ROK II