Eucharystia

Posłani w pokoju Chrystusa

Parafia Rzymskokatolicka p.w.

św. Marcina z Tours w Grążawach

87-321 Bartniczka, Grążawy 47
- tel. 56 493 65 64 - kom. 505 057 314 - grazawy@diecezja-torun.pl

numer konta bankowego: 37 9484 1150 2213 1300 5379 0001

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Marcina z Tours w Grążawach

Dyżury Lektorów 2023 r.

Styczeń
29 I    
8.00: Licznerska Izabela, Milewski Benedykt       
9.45: Sobiech Anna, Sobiech Piotr     
11.30: Bartnicka Zuzanna, Sobiech Weronika

Luty
2 II    
9.00: Szymańska Bogusława, Szutkowska Wanda
17.00: Żbikowska Wiesława, Kopczyńska Karolina        
18.00: Milewski Filip, Milewski Marek

5 II    

8.00: Łapkiewicz Tomasz, Pawłowska Wiesława  
9.45: Zabłotna Edyta, Zabłotny Piotr  
11.30: Kalinowski Kacper, Kaczmarski Filip

12 II  

8.00: Sternicka Katarzyna, Bogacka Benedykta     
9.45: Ślesińska Małgorzata, Zielazińska Agnieszka        
11.30: Szrull Igor, Wysocki Rafał

19 II  

8.00: Mówiński Franciszek, Żbikowski Mateusz   
9.45: Wróblewska Anna, Zabłotna Anna     
11.30: Zielaziński Adrian, Zielaziński Jakub

22 II  

9.00: Tylicka Teresa, Pawłowska Wiesława
17.00: Motylińska Karolina, Licznerska Izabela    
18.30: Narodzonek Maria, Narodzonek Justyna

26 II  

8.00: Łapkiewicz Tomasz, Milewski Benedykt      
9.45: Milewska Anna, Milewski Marian      
11.30: Kłosowska Kinga, Panek Ewa

Marzec
5 III   
8.00: Zielazińska Agnieszka, Ślesińska Małgorzata        
9.45: Laskowski Paweł, Kiczyńska Alicja    
11.30: Bartnicka Zuzanna, Sobiech Weronika

12 III

8.00: Kopczyńska Karolina, Żbikowska Wiesława
9.45: Sobiech Anna, Sobiech Piotr     
11.30: Milewski Filip, Milewski Marek

19 III

8.00: Sternicka Katarzyna, Bogacka Benedykta     
9.45: Zabłotna Edyta, Zabłotny Piotr  
11.30: Zielaziński Adrian, Zielaziński Jakub

20 III

9.00: Szymańska Bogusława, Szutkowska Wanda
18.00: Milewski Benedykt, Pawłowska Wiesława

25 III

18.00: Narodzonek Maria, Narodzonek Justyna

26 III

8.00: Mówiński Franciszek, Żbikowski Mateusz   
9.45: Wróblewska Anna, Zabłotna Anna     
11.30: Szrull Igor, Wysocki Rafał

27 III

10.00: Szymańska Bogusława, Szutkowska Wanda        
18.00: Sobiech Piotr, Sobiech Anna

28 III

10.00: Żbikowska Wiesława, Ślesińska Małgorzata        
18.00: Łapkiewicz Tomasz, Milewski Marek

29 III

10.00: Milewski Marian, Milewska Anna    
18.00: Zabłotna Edyta, Zabłotny Piotr



W razie nieobecności proszę o załatwienie zastępstwa lub powiadomienie proboszcza!

Niedziela: ROK A
Dnie powszednie: ROK I